ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W SOSNOWICY
Szukaj:
Witamy Cię Gościu na ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W SOSNOWICY. Zarejestruj się lub zaloguj, aby otrzymać pełen dostęp do strony.
.......
Informacje

Historia

Grono pedagogiczne

Patron - W SKARBCU HISTORII

Galeria

Program Wychowawczy Szkoły

Szkolny Program Profilaktyki

Samorząd

Podręczniki SP

Podręczniki GIM.

PLAN LEKCJI

STATUT

Aktywna edukacja

REKRUTACJA

BEZPIECZNY UCZEŃ

DOKUMENTY SZKOLNE
...Online...
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 23
Najnowszy Użytkownik: Weronika17
...Ostatnie Artykuły...
Brak zawartości dla tego panelu
...Witamy...
WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ PUBLICZNYCH W SOSNOWICY
...Szanowni nasi Czytelnicy! ...
Przedstawiam Wam kolejne wydanie naszej szkolnej GimZetki. Ten numer w pełni poświęciliśmy zagadnieniom związanym z lutym i świętami obchodzonymi tego miesiąca, a przede wszystkim walentynkom, które obchodzimy 14 lutego-Walentynki od zawsze są dniem wszystkich zakochanych. Ponadto możecie przeczytać ciekawostki na temat zimowej mody. Czas umilać Wam zapewne będzie krzyżówka i humor. Niestety numer dostępny tylko w wersji cyfrowej na stronie internetowej szkoły. Serdecznie polecam i zapraszam do przeczytania!

RN, Alicja Miklewska

Link do gimzetki

Dodane przez mgewa dnia luty 22 2015 19:38:47 0 Komentarzy - 3 Czytań - Drukuj
...Rejonowe zawody z minipiłki siatkowej chłopców „3” i „4”...
W styczniu 2015 chłopcy ze Szkoły Podstawowej im.Tadeusza Kosciuszki w Sosnowicy brali udział w Rejonowych Rozgrywkach z Minipiłki siatkowej w dwóch kategoriach; chłopcy z V klasy grali trójkami, chłopcy z klasy VI czwórkami. Drużyna z klasy V grała w składzie; Ilczuk Dawid, Kacper Bielecki, Mikołaj Osiej, Sylwester Osiej, Kacper, Hetmaniuk, Rafał Kaczanowski, Czupryński Jakub, Hernas Adrian. Skład drużyny kl VI; Kacper Grzywaczewski, Rafał Szelepajło, Filip Rychel, Małek Jakub, Oskar Chmielewski, Patryk Grodek, Branica Radosław, Patryk Burs i Kuba Harmasz. Klasa V zajęła V miejsce, klasa VI IV miejsce. Do zawodów uczniów przygotowała Joanna Szelaszuk - nauczyciel wf.

Opracowanie p. J. Szelaszuk

Dodane przez mgewa dnia luty 16 2015 21:14:28 0 Komentarzy - 7 Czytań - Drukuj
...Powiatowym Konkursie Mini Piłki Siatkowej ...
W styczniu 2015 roku uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Sosnowicy brali udział w Powiatowym Konkursie Mini Piłki Siatkowej w Dawidach i Parczewie w następujących kategoriach;dziewczęta "4" -zajęły na 6 zespołów 4 miejsce. Chłopcy "3" na 5 zespołów zdobyli 1 miejsce oraz awans do rejonu. Chłopcy "4" na 6 zespołów zdobyli 1 miejsce i awans do udziału w rejonie. Skład zespołu "3" chłopcy-Bielecki Kacper, Osiej Mikołaj, Sylwester Osiej, Kacper Hetmaniuk, Rafał Kaczanowski, Dawid Ilczuk, Adrian Hernas. Skład zespołu "4" chłopców-Kacper Grzywaczewski, Filip Rychel, Rafał Szelepajło, Kuba Małek, Radosław Branica, Patryk Grodek, Patryk Burs, Jakub Harmasz. Uczniów przygotowała Joanna Szelaszuk.

Opracowała p. J. Szelaszuk

Dodane przez mgewa dnia luty 12 2015 19:56:30 0 Komentarzy - 3 Czytań - Drukuj
...Powiatowy Konkurs Piłki Nożnej ...
W listopadzie 2014 roku uczniowie ze Szkoły Podstawowej im.T.Kościuszki w Sosnowicy wzięli udział w Powiatowym Konkursie Piłki Nożnej "Tymbark" w Parczewie.Uczniowie startowali w trzech kategoriach;U-10 chłopcy,U-12 dziewczęta i chłopcy.Najlepiej wypadły dziewczęta ,które zajęły 1 miejsce zdobywając awans do udziału w województwie. Drużyna składała się z następujących osób; Iza Siwko, Klaudia Świć, Magda Sytyk, Kinga Sobczyńska, Kinga Karpowska, Natalia Lipko, Julia Skowronek, Julia Śmiech, Dominika Grzeszczuk. Chłopcy z klasy IV i V zajęli III miejsce. Najsłabiej wypadli najmłodsi zajmując V miejsce. Przygotowała uczniów do konkursu Joanna Szelaszuk- nauczyciel wf.

Opracowała p. J. Szelaszuk

Dodane przez mgewa dnia luty 12 2015 19:48:53 0 Komentarzy - 4 Czytań - Drukuj
...GÓRA GROSZA...

Już po raz kolejny Samorząd Uczniowski, wspólnie z opiekunami, zorganizował akcję "Góra Grosza", która trwała od listopada 2014 r. do stycznia 2015 r. Wspólnymi siłami udało się uzbierać kwotę 578,34 zł, która zostanie przekazana na szczytne cele charytatywne – m.in. pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, zawodowych rodzin zastępczych oraz domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze. Serdecznie dziękujemy darczyńcom za ich hojność. Niżej przedstawiamy zestawienie klasowe zebranych groszy:
1) kl. „0” 5-latki – 12,70 zł
2) kl. „0” 6-latki – 21,90 zł
3) kl. I A – 3,77 zł
4) kl. I B – 6, 27 zł
5) kl. II – 104, 48 zł
6) kl. III – 26,16 zł
7) kl. IV – 144, 50 zł
8) kl. V – 100, 20 zł
9) kl.VI – 106,50 zł
10) kl. I GIM – 14,78 zł
11) kl. II GIM – 26,08 zł
12) kl. III GIM – 11 zł


Samorząd Uczniowski

Dodane przez mgewa dnia luty 09 2015 19:08:53 0 Komentarzy - 15 Czytań - Drukuj
...Piłka halowa...
Dnia 20 i 21 stycznia odbyły się szkolne zawody w piłkę halową. Wzięli w nich udział uczniowie klas gimnazjalnych. Pierwsze miejsce zajęła kl.III gimnazjum, drugie ex aequo kl.II gimnazjum grupa "A" z kl. I gimnazjum oraz miejsce trzecie kl.II gimnazjum grupa "B". Nie możemy zapomnieć o zawodach w piłkę siatkową grupy żeńskiej rozegrane 17 stycznia. Miejsce pierwsze zajęła kl. III gimnazjum, drugie kl. I gimnazjum i trzecie kl. II gimnazjum.

Opracowała- Goluch Karolina

Dodane przez mgewa dnia luty 07 2015 16:04:32 0 Komentarzy - 5 Czytań - Drukuj
...Mikołajkowy Turniej Sportowy ...

19.01.2015r.w Zespole Szkół Publicznych w Sosnowicy odbył się Mikołajkowy Turniej Sportowy zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego – Panią Małgorzatę Maryjewską i Joannę Szelaszuk. Wzięli w nim udział uczniowie klas IV-VI Szkoły Podstawowej. Oprócz rywalizacji sportowej uczniowie realizowali cele programu Trzymaj formę. Dzięki wspólnej zabawie sportowej uczyli się aktywnego spędzania czasu i podnosili swoją aktywność fizyczną. Uczniowie zrozumieli jaką rolę odgrywa ruch dla zachowania zdrowia , zgrabnej sylwetki i dbanie o właściwą postawę ciała.

Opracowała p. E. Targosz

Dodane przez mgewa dnia luty 05 2015 10:09:37 0 Komentarzy - 7 Czytań - Drukuj
...Sprawozdanie z biegów...
We wrześniu 2014 roku drużyna dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej w Sosnowicy uczestniczyła w Powiatowych Biegach Przełajowych w Dębowej Kłodzie. Na 8 drużyn dziewczęta zajęły 4 miejsce a chłopcy 2. Zajmując 2 miejsce chłopcy zdobyli awans na zawody rejonowe w Wisznicach. W rejonie skład drużyny przedstawiał się następująco; Jakub Małek ,Filip Rychel, Mikołaj Szkatulski, Mikołaj Osiej, Sylwester Osiej, Patryk Grodek, Kacper Hetmaniuk, Kacper Bielecki, Rafał Kaczanowski. Opiekun Joanna Szelaszuk.

Opracowała p. J. Szelaszuk


Dodane przez mgewa dnia luty 05 2015 10:07:51 0 Komentarzy - 9 Czytań - Drukuj
...Spotkanie z rodzicami...

Dodane przez mgewa dnia luty 03 2015 16:56:27 0 Komentarzy - 7 Czytań - Drukuj
...Choinka szkolna...
Dnia 31 stycznia odbyła się zabawa choinkowa w ZSP Sosnowica. Spotkanie to było okazją do wyśmienitej zabawy oraz spędzenia miło czasu z całą społecznością szkolną.
Młodsi uczniowie świetnie się bawili wraz z zespołem artystycznym, a starsza młodzież szkolna bawiła się w drugiej sali gimnastycznej.
Czas upłynął pod znakiem tańców, prezentów oraz św. Mikołaja.
Całość uświetnił poczęstunek zorganizowany przez Radę Rodziców.

Dodane przez mgewa dnia luty 02 2015 13:30:43 0 Komentarzy - 10 Czytań - Drukuj
...Szaleństwa na lodzie klasy piątej!...
Dnia 29.01.2015 r. r. klasa V pod opieką wychowawczyni p. Ewy Marszał-Gęborys i p. Wiolety Sobieszek brała udział w wycieczce do Lublina na lodowisko "ICEMANIA". Wszyscy pełni zapału do jazdy na łyżwach rozpoczęli swoją przygodę z lodowiskiem. Początki były różne, często w stylu „rozpaczliwym” i „przy bandzie” . Emocje nie do opisania! Był jeden nowicjusz , który czynił systematyczne postępy ale i pozostałym zdarzało się upaść, wpaść na bandę, wyfroterować lód czy nieoczekiwanie opaść z sił. Zmęczeni po prawie półtoragodzinnym kontakcie z lodem klasa cała choć nieco potłuczona ale zadowolona wróciła do szkoły. Mamy w planach powtórkę :-)

Dodane przez mgewa dnia styczeń 30 2015 20:20:06 0 Komentarzy - 10 Czytań - Drukuj
Strona 1 z 26 1 2 3 4 > >>
...Nawigacja...
Strona Główna
Artykuły
Galeria
Download
FAQ
Forum
Kontakt
Linki
Plan Wychowawczy Szkoły
Szkolny Program Profilaktyki
Aktywna edukacja
REKRUTACJA
BEZPIECZNY UCZEŃ
...Logowanie...
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Copyright © 2006

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie